ثبت نام دوره آموزشی آنلاین

زبان برنامه نویسی Python

توجه!

۱. دانشپذیر محترم قبل از ثبت نام، قوانین و مقررات دوره های آموزشی آنلاین که در زیر آمده است را کاملا مطالعه نمایید.

۲. پس از پرداخت شهریه دوره حتما فرم ثبت نام زیر این صفحه را تکمیل و ارسال نمایید.

کد دوره نام دوره زمان برگزاری نوع دوره مدرس ظرفیت تاریخ شروع مدت دوره شهریه دوره وضعیت دوره سرفصل های دوره ثبت سفارش دوره
PY_6 زبان برنامه نویسی Python دوشنبه – ۱۸ الی ۲۲ آنلاین مهندس حمید نجفی ۴۰ نفر ۰۰/۰۴/۰۷ ۴۰ ساعت در حال اجرا

فرم ثبت نام دوره:

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

قوانین و مقررات دوره های آموزشی آنلاین :

۱. رعایت پیشنیاز های دوره های آموزشی به عهده دانشپذیر بوده و مدرس هیچگونه تعهدی در این قبال نخواهد داشت.

۲. دانشپذیران قبل از شروع دوره و حتی با گذشت جلسه اول دوره در صورت عدم رضایت می توانند شهریه پرداختی خود را بطور کامل پس بگیرند. با شروع جلسه دوم به هیچ عنوان شهریه قابل پرداخت نمی باشد.

۳. هرگونه ایجاد بی نظمی و اختلال در مسیر آموزش در مرتبه اول منجر به اخراج دانشپذیر از جلسه مربوطه و در مرتبه دوم منجر به حذف دانشپذیر از دوره می باشد.

۴. بعد از واریز شهریه یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن حتما فرم ثبت نام زیر را تکمیل و ارسال نمایید. دقت کنید که اطلاعات مورد نیاز مربوط به دوره از جمله لینک کلاس، Username و Password برای ورود به کلاس به ایمیل موجود در این فرم ارسال می شود. بنابراین هرگونه اشتباه در تکمیل این فرم و عدم پیگیری تا ۴۸ ساعت قبل از شروع دوره به عهده خود دانشپذیر می باشد(دقت شود که اطلاعات پرداخت شهریه به ایمیلی که در زمان ثبت نام در بخش کاربری در سایت وارد کرده اید ارسال می شود. ممکن است این ایمیل در بخش Spam از ایمیل شما قرار گیرد).

۵. در زمان پرداخت شهریه و تکمیل فرم ثبت نام به کد دوره دقت نمایید زیرا هر کد دوره زمان برگزاری متفاوتی دارد.

۶. تنها افرادی جزو لیست دوره آموزشی قرار می گیرند و به آنها اطلاع رسانی می شود که شهریه دوره را پرداخت کرده اند. تکمیل فرم ثبت نام به تنهایی ملاک ثبت نام نمی باشد.

۷. بنابر شرایط تکمیل ظرفیت دوره تا حدنصاب شروع، ممکن است که تاریخ شروع دوره کمی جابجا شود و بسته به نیاز دانشپذیران ممکن است جلسات کمکی به دوره اضافه شود.

۸. اگر شهریه را پرداخت کرده و فرم ثبت نام را ارسال نمودید حتما تا ۲۴ ساعت قبل شروع دوره اطلاعات مورد نیاز برای ورود به کلاس به آدرس ایمیلی که در فرم ثبت نام درج کرده اید برای شما ارسال می شود. در صورت عدم دریافت ایمیل حتما از طریق مسیرهای ارتباطی که در بخش ارتباط با ما قرار دارد مراتب را پیگیری نمایید.

۹. دوره های آنلاین فقط و فقط برای شخص ثبت نام شده در دوره می باشد و هرگونه کپی برداری، تکثیر و انتشار از دوره های آنلاین به لحاظ شرعی، عرفی و قانونی مجاز نمی باشد و هرگونه انتشار همراه پیگیری قانونی خواهد بود و تمام عواقب آن به عهده شخص منشر کننده می باشد.

۱۰. بمنظور رفع هرگونه ابهام نیز می توانید از مسیر های ارتباطی که در بخش ارتباط با ما قرار دارد تماس حاصل فرمایید.