قوانین دوره های آموزشی حضوری

توجه!

دانشپذیر محترم قبل از ثبت نام حتما قوانین و مقررات دوره های آموزشی حضوری را مطالعه نمایید.

قوانین را می پذیرم و ثبت نام می کنم

قوانین و مقررات دوره های آموزشی حضوری :

۱. رعایت پیشنیاز های دوره های آموزشی به عهده دانشپذیر بوده و مدرس هیچگونه تعهدی در این قبال نخواهد داشت.

۲. اگر دانشپذیری قصد انصراف از دوره را داشته باشد باید تا یک هفته قبل از شروع دوره درخواست انصراف خود را اعلام نماید که در این صورت کل شهریه بدون هیج کسری عودت داده می شود. در غیر اینصورت به هیچ عنوان شهریه قابل عودت نمی باشد.

۳. هرگونه ایجاد بی نظمی و اختلال در مسیر آموزش در مرتبه اول منجر به اخراج دانشپذیر از جلسه مربوطه و در مرتبه دوم منجر به حذف دانشپذیر از دوره می باشد.

۴. قبل از واریز شهریه باید فرم ثبت نام الکترونیکی (که در گام بعدی مشاهده خواهد شد) با مدارک مربوطه تکمیل و ارسال گردد. مسئولیت هرگونه مغایرت اطلاعات با مدارک اصلی به عهده خود دانشپذیر می باشد.

۵. در زمان تکمیل فرم ثبت نام به کد دوره دقت نمایید زیرا هر کد دوره زمان برگزاری متفاوتی دارد.

۶. تنها افرادی جزو لیست دوره آموزشی قرار می گیرند و به آنها اطلاع رسانی می شود که شهریه دوره را پرداخت نموده اند. تکمیل فرم ثبت نام به تنهایی ملاک ثبت نام نمی باشد.

۷. بنابر شرایط تکمیل ظرفیت دوره تا حدنصاب شروع، ممکن است که تاریخ شروع دوره کمی جابجا شود و بسته به نیاز دانشپذیران ممکن است جلسات کمکی به دوره اضافه شود.

۸. اگر شهریه را پرداخت کرده و فرم ثبت نام را ارسال نمودید حتما تا ۲۴ ساعت قبل شروع دوره اطلاع رسانی انجام می شود. در صورت عدم تماس حتما از طریق مسیرهای ارتباطی که در بخش ارتباط با ما قرار دارد مراتب را پیگیری نمایید.

۹. با هر گونه بی نظمی در ساختمان آموزشگاه از جمله نزاع و درگیری، سرقت، مزاحمت برای همسایه ها و رفتارهای غیر اخلاقی مطابق قوانین انتظامی برخورد شده و آموزشگاه می تواند دانشپذیر رو از دوره مربوطه حذف نماید و همچنین ورود هرگونه وسایل نقلیه به ساختمان آموزشگاه ممنوع می باشد.
هرگونه صدمه به وسایل آموزشگاه، ابزارها، دستگاه ها و … دارای جریمه نقدی و تامین مجدد وسایل صدمه خورده می باشد.

۱۰. کلیه دوره های آموزشی گارد دارای گواهینامه رسمی آموزشگاه فنی و حرفه ای گارد است و دانشپذیران برای کسب این گواهینامه باید نمره لازم را از حضور در جلسات دوره، تمرینات کلاسی، آزمون تئوری و عملی کسب نمایند. دانشپذیر برای آزمون عملی باید یک سخت افزار مرتبط با مبحث دوره و شرایطی که مدرس اعلام می کند طراحی، ساخته و ارائه کرده و از آن دفاع کند.

۱۱. دوره های آموزشی که دارای استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور هستند، بعد گذراندن امتحانات کتبی و عملی که مجری آن سازمان فنی و حرفه ای می باشد دارای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشند که این مدارک دارای کد ISCO2008 بوده و در کلیه کشورهایی که تحت پوشش سازمان بین المللی کار (ILO) هستند (۱۸۷ کشور) قابل ترجمه و رده بندی شغلی است. کلیه دوره هایی که دارای این مدرک هستند حتما در زمان معرفی دوره و ابتدای ثبت نام اعلام می شود. در غیراینصورت دوره مربوطه دارای این مدرک نمی باشد.

۱۲. به در خواست دانشپذیر برای دوره مربوطه مدرک بین المللی نیز صادر می شود که هزینه آن مجزا بر دوره آموزشی است.

۱۳. بمنظور رفع هرگونه ابهام نیز می توانید از مسیر های ارتباطی که در بخش ارتباط با ما قرار دارد تماس حاصل فرمایید.

قوانین را می پذیرم و ثبت نام می کنم