قوانین دوره های آموزشی آنلاین

توجه!

دانشپذیر محترم قبل از ثبت نام حتما قوانین و مقررات دوره های آموزشی آنلاین را مطالعه نمایید.

قوانین را می پذیرم و ثبت نام می کنم

قوانین و مقررات دوره های آموزشی آنلاین :

۱. رعایت پیشنیاز های دوره های آموزشی به عهده دانشپذیر بوده و مدرس هیچگونه تعهدی در این قبال نخواهد داشت.

۲. دانشپذیران قبل از شروع دوره و حتی با گذشت جلسه اول دوره در صورت عدم رضایت می توانند شهریه پرداختی خود را بطور کامل پس بگیرند. با شروع جلسه دوم به هیچ عنوان شهریه قابل پرداخت نمی باشد.

۳. هرگونه ایجاد بی نظمی و اختلال در مسیر آموزش در مرتبه اول منجر به اخراج دانشپذیر از جلسه مربوطه و در مرتبه دوم منجر به حذف دانشپذیر از دوره می باشد.

۴. بعد از واریز شهریه یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش برای شما ارسال خواهد شد. دقت کنید که اطلاعات مورد نیاز مربوط به دوره از جمله لینک کلاس، Username و Password برای ورود به کلاس به ایمیل موجود در فرم ثبت نام ارسال می شود. بنابراین هرگونه اشتباه در تکمیل این فرم و عدم پیگیری تا ۲۴ ساعت قبل از شروع دوره به عهده خود دانشپذیر می باشد(دقت شود که اطلاعات پرداخت شهریه به ایمیلی که در زمان ثبت نام در بخش کاربری در سایت وارد کرده اید ارسال می شود. ممکن است این ایمیل در بخش Spam از ایمیل شما قرار گیرد).

۵. در زمان تکمیل فرم ثبت نام به کد دوره دقت نمایید زیرا هر کد دوره زمان برگزاری متفاوتی دارد.

۶. تنها افرادی جزو لیست دوره آموزشی قرار می گیرند و به آنها اطلاع رسانی می شود که شهریه دوره را پرداخت نموده اند. تکمیل فرم ثبت نام به تنهایی ملاک ثبت نام نمی باشد.

۷. بنابر شرایط تکمیل ظرفیت دوره تا حدنصاب شروع، ممکن است که تاریخ شروع دوره کمی جابجا شود و بسته به نیاز دانشپذیران ممکن است جلسات کمکی به دوره اضافه شود.

۸. اگر شهریه را پرداخت کرده و فرم ثبت نام را ارسال نمودید حتما تا ۲۴ ساعت قبل شروع دوره اطلاعات مورد نیاز برای ورود به کلاس به آدرس ایمیلی که در فرم ثبت نام درج کرده اید برای شما ارسال می شود. در صورت عدم دریافت ایمیل حتما از طریق مسیرهای ارتباطی که در بخش ارتباط با ما قرار دارد مراتب را پیگیری نمایید.

۹. دوره های آنلاین فقط و فقط برای شخص ثبت نام شده در دوره می باشد و هرگونه کپی برداری، تکثیر و انتشار از دوره های آنلاین به لحاظ شرعی، عرفی و قانونی مجاز نمی باشد و هرگونه انتشار همراه پیگیری قانونی خواهد بود و تمام عواقب آن به عهده شخص منشر کننده می باشد.

۱۰. کلیه دوره های آموزشی گارد دارای گواهینامه رسمی آموزشگاه فنی و حرفه ای گارد است و دانشپذیران برای کسب این گواهینامه باید نمره لازم را از حضور در جلسات دوره، تمرینات کلاسی، آزمون تئوری و عملی کسب نمایند. دانشپذیر برای آزمون عملی باید یک سخت افزار مرتبط با مبحث دوره و شرایطی که مدرس اعلام می کند طراحی، ساخته و ارائه کرده و از آن دفاع کند.

۱۱. دوره های آموزشی که دارای استاندارد سارمان فنی و حرفه ای کشور هستند، بعد گذراندن امتحانات کتبی و عملی که مجری آن سازمان فنی و حرفه ای می باشد دارای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشند که این مدارک دارای کد ISCO2008 بوده و در کلیه کشورهایی که تحت پوشش سازمان بین المللی کار (ILO) هستند (۱۸۷ کشور) قابل ترجمه و رده بندی شغلی است. کلیه دوره هایی که دارای این مدرک هستند حتما در زمان معرفی دوره و ابتدای ثبت نام اعلام می شود. در غیراینصورت دوره مربوطه دارای این مدرک نمی باشد.

۱۲. به در خواست دانشپذیر برای دوره مربوطه مدرک بین المللی نیز صادر می شود که هزینه آن مجزا بر دوره آموزشی است.

۱۳. بمنظور رفع هرگونه ابهام نیز می توانید از مسیر های ارتباطی که در بخش ارتباط با ما قرار دارد تماس حاصل فرمایید.

قوانین را می پذیرم و ثبت نام می کنم